Ana Sayfa
Facebook Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız Twitter Sayfasına Gitmek İçin Tıklayınız
 • DANS GECELERİ

  yaz ve kış farklı mekanları kullanıyoruz. whatsapp 0532 6239931
 • SALSA BACHATA TANGO KİZOMBA MERENGUE CHA CHA

  TÜM EŞLİ DANSLAR
 • MODERN DANS HIP- HOP

 • DÜĞÜN DANSLARI- VALS - ZEYBEK - ÖZEL DANSLAR

 • FESTİVALLER...

  TÜM DÜNYA HALK DANSLARI EĞİTİMİ
 • DANSIN , A' sı, B'si, C'si

  dansın her türü
Müzik

 Müzik en genel tanımı ile sesin biçim ve anlamlı titreşimler kazanmış hâlidir. Başka bir deyiş ile de müzik, sesin ve sessizliğin belirli bir zaman aralığında ifade edildiği sanatsal bir formdur. Biçim ve titreşim içeren bir ses oluşumunun müzik olarak kabul görmesi için dinleyende duygulara yönelik etkileşim yapması da beklenmektedir. Tarihsel dönem, bölge, kültür ve kişisel beğenilere bağımlı olarak ele aldığında müzik teriminin tanımı önemli farklılık gösterebilmektedir. Özellikle 20. yüzyıl çağdaş Batı müziğinde ortaya çıkan çok farklı müzik akımları, ortak bir tanımı büyük ölçüde zorlaştırmaktadır. Bunun ötesinde, gittikçe daha fazla insanın erişme olanağı bulduğu farklı kültürlere ait yerel müzikler de bu tanımlama zorluğunu arttırmaktadır.


Tüm bu sebeplerden dolayı, müziğin tek bir tanımla açıklanması yerine farklı açılardan (sosyolojikpsikolojikakustikpolitik vb.) yapılan birden fazla tanımla açıklanması yaygınlık kazanmıştır. Bir sosyoloğun müziğe olan yaklaşımıyla, bir akustik fizikçinin yaklaşımı arasında gerek tanım, gerek metodolojik olarak büyük farklılık vardır. Tüm bu yaklaşımlar müzikologlar ve müzik teorisyenleri tarafından araştırılır ve değerlendirilir.


 
Sonuç 10 (10 /2 )
Antalya aksesuarları adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya Latin dans gecesi adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya ayakkabıları adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya parti adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya yurtdışı adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya alternatif tıp adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya quickstep adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya akademi adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya Salsa Okulu adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya eğitmen adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya salsa dans kursu İstanbul adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya ralli adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya c class adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya Tango kursu adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya adım dans tango adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya en iyi dans okulu adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi, Antalya Latin Dansları adım dans, adım akademi, adım dans ve sanat merkezi,  

Adım Akademi Dans ve Sanat Merkezi © 2012-2023  |  Tüm Hakları Saklıdır
Tel: 0532 623 99 31 Email: info@adimakademi.com design by Esa Yazılım